Neděle, 27 listopadu, 2022
aktualne

Vyzkoušejte slevové kupony nejen v Čechách, ale i na Slovensku

Nakupovat přes internet je možné nejen u nás, ale i na Slovensku. Ostatně, spousta z nás nakupuje z různých zemí světa, máme vyzkoušeno, kde co mají levné, kvalitní, jak dlouho trvá doprava, jaké jsou rozdíly ve velikostech… A je věčná škoda nepodpořit nejen náš trh, ale i ten slovenský. Které slevové kupony nám naši i slovenští prodejci nabízí? Zde je pár tipů.

Směle virtuálně na Slovensko

Bohužel jen virtuálně, ale osobně to pro mnohé není v coronavirové době možná. A tak díky za možnost online nakupování. Slevy Slovensko jsou lákavé jako u nás. Nespočet nabídek, slevových akcí, kódů, kuponů, výprodejů a jiných možností, jak nakoupit výhodněji, najdete na webových stránkách pandakupony.sk.

Své slevy zde nabízí např. CCC, UrbanStore, Conrad, Alza, také Vejare.sk, Stylpo.sk, Asko nábytok, BonPrix, Booking.com, Brloh gamecntrum a mnohé další známé a oblíbené obchody.

Chcete konkrétní příklady? Tak třeba vejare.sk vám nabízí slevový kód ve výši 10 % na vše. Pompo.sk pak 25 % slevu na Scrabble. Labona.sk slevu ve výši 13 % na horizontální žaluzie. Svetula.sk pak slevu 10 % na všechny produkty, a to i ty, které již byly o něco slevněny.

Pojďme nakupovat i doma

I u nás můžeme využít mnohé slevové kupony, s nimiž ušetříme desítky procent z původní ceny, anebo můžeme získat dárek k nákupu, dopravu zdarma, zboží v akci 2+1 zdarma a mnohé jiné. Nabídky prodejců jsou pestré a různorodé, určitě si vyberete tu svoji.

Slevové kódy můžete uplatnit v lékárnách, prodejnách nábytku, domácích potřeb, hraček, ale také u poskytovatelů služeb, v knihkupectví, na služby, které vám pomohou dostat se do formy po porodu atd. Stačí se jen dívat a zajímat.

Začněte i vy šetřit za nákupy u našich i slovenských prodejců. Je to snadné, rychlé a spolehlivé. Ušetřené peníze můžete použít třeba na svůj volný čas s rodinou.

Related articles

Comments

SEO článek

Nejnovější články

Reklama

magazín
magazín
magazín
magazín