Sobota, 30 září, 2023
aktualne

Výběr kvalitního tiskového partnera – podle čeho se orientovat

Potřebujete vytisknout diplomovou práci? Nebo snad chcete okopírovat knihu či naskenovat dokumenty? Pokud nemáte potřebné zařízení nebo vaše domácí tiskárna nesplňuje vysoké nároky na kvalitu, nechejte tisk, kopírování a skenování na copycentru.

Proč se obrátit na copycentrum?

Jak už jsme nastínili v úvodu, na copycentra se většina lidí obrací ve chvíli, kdy doma nemá potřebné zařízení. Možná si však právě říkáte, že v současnosti má obyčejnou tiskárnu téměř každá domácnost. Tak proč ji nevyužít? V případě tisku ve větším objemu nebo tisku, kdy požadujete vysokou kvalitu, obvykle obyčejná tiskárna nestačí a je vyžadované profesionální zařízení, které umožňuje jak černobílý, tak barevný tisk, potisk jedné strany i oboustranný tisk a také tisk v různých formátech, ať už klasických formátech (A5 až SRA 3) nebo velkoformátový tisk (A0, A1 a A2).

Využijte služby copycentra, díky kterému se můžete spolehnout na kvalitní výsledek. S tiskem, kopírováním, skenováním i servisem a pronájmem tiskáren má bohaté zkušenosti například společnost TOMADOS, která se na trhu pohybuje už téměř 30 let.

Další výhody služeb v copycentru

Kromě vysoké kvality tisku a možnosti tisku v různých formátech, přináší služby v copycentru další výhody. V první řadě můžete využít více služeb najednou, můžete tisknout, skenovat a kopírovat na jednom místě. Kromě toho, copycentra umožňují tisk závěrečných prací a jiných publikací a využít můžete také možnost laminace nebo řezání. Pravidelný tisk a velkoobjemový tisk nabízí ještě jednu výhodu. V copycentrech pro vás připraví individuální kalkulaci vaší zakázky, díky které můžete ušetřit.

Servis tiskáren a pronájem kancelářské techniky

Některá copycentra kromě samotného tisku, skenování a kopírování dokumentů nabízejí také pronájem tiskáren a jejich servis. Pokud si pronajmete multifunkční zařízení, které umožňuje zároveň tisknout, kopírovat i skenovat, můžete ušetřit až 50 % nákladů na tisk v porovnání s koupí běžné laserové tiskárny. Spočítejte si svou úsporu na tiskarnachytre.cz.

Related articles

Comments

SEO článek

Nejnovější články

Reklama

magazín
magazín
magazín
magazín