Neděle, 27 listopadu, 2022
aktualne

Srovnání VPN IPVanish VPN proti IVPN: Kdo má lepší hodnocení

Jaká VPN má lepší parametry: IPVanish, nebo dává větší smysl IVPN? Parametry obou VPN jsme pečlivě porovnali, přičemž konečné skóre je 6,6/10 vs 7,2/10.

Rychlost stahování a nahrávání IPVanish VPN : iVPN, která sviští rychleji?

Jedním z nejdůležitějších parametrů VPN je rychlost, platí to i o IP Vanish VPN a iVPN.

Průměr měření downloadu u první z testovaných dosáhl hodnoty 54 Mb/s, porovnávaná VPN stahovala data průměrnou rychlostí 209 Mb/s. IP Vanish VPN se projevila o 155 Mb/s pomalejší v porovnání s IVPN.

Zjišťovali jsme také upload, u IPVanish test naměřil 32 Mb/s. iVPN jsme naměřili hodnoty 111 Mb/s, v důsledku čehož je o 79 Mb/s rychlejší.

Rychlost odezvy byla u první VPN 88 ms. Druhé IVPN jsme naměřili 10 ms. U odezvy je to naopak, čím nižší hodnota, tím lépe, takže IPVanish byla o 78 ms horší.

Průběžný výsledek recenze IPVanish VPN proti iVPN tak činí 4 /10 : 7/10.

Umí IPVanish VPN přehrávat seriály z Netflixu?

Rychlost downloadu je pro odblokování zahraničního Netflixu klíčová, IPVanish VPN to zvládá. Pro odblokování většinou stačí spustit VPN a zvolit příslušnou zemi, iVPN cizojazyčný Netflix odblokovat nezvládne.

S aktivovanou VPN můžete rovněž sledovat videa na YouTube, která jsou v Česku skryta, přičemž iVPN takovou dovednost zahrnuje. Druhá z VPN funkci obejití YouTube zámku neobsahuje.

Dalšími důležitými funkcemi VPN je multi-hop připojení, ochrana DNS a whitelist. Třeba taková IPVanish zahrnuje ochranu před DNS úniky a iVPN pro příklad obsahuje funkci whitelistingu.

Skóre v sekci funkce tak je 5 /10 x 8/10.

Jak obstojí IPVanish VPN v šíři nabídky zemí?

Nízká rychlost VPN může být způsobena nízkým počtem serverů, IPVanish VPN uvádí 2 000 serverů. V seznamu iVPN jsme se dopočítali 70 serverů. První z porovnávaných VPN tak nabízí o 1930 víc .

Obdobným parametrem je počet zemí, který u IVPN byl 32. Druhá srovnávaná VPN nabízí 75, o 43 víc. V tomto měření sil tak vítězí .

Doporučujeme sledovat také parametr počtu zařízení, kterých IPVanish VPN připojí neomezeně. IVPN povolí připojit současně 7 zařízení. Další parametry si přečtěte v článku nejlepší VPN.

Jaké platformy zvládá IPVanish VPN a které nabízí IVPN?

Možná nejdůležitějším parametrem při výběru VPN je nabídka podporovaných zařízení, IPVanish VPN umí přístroje na platformě Android a připojí přístroje na systému iOS. Druhá VPN IVPN iOS pokrývá, přístroje s OS Android standardně dokáže ochránit.

Poskytování informací o provozu VPN se řídí jurisdikcí země, kde má její provozovatel svoje sídlo. IPVanish VPN byla založena v USA. Sídlo druhé srovnávané VPN je na Gibraltaru.

Služba IP Vanish VPN není v českém překladu, IVPN česky taky nastavit nelze.

U známkování podporovaných platforem dosáhla IP Vanish VPN skóre 10/10, IVPN má 8/10.

Cena IPVanish VPN a iVPN

iVPN lze mít za 96 Kč měsíčně, druhou VPN lze mít za 79 Kč měsíčně. Hodnocení VPN za poměr ceny a funkcí je 4/10 pro první ze srovnávaných služeb a 3 z 10 pro porovnávanou VPN službu.

Related articles

Comments

SEO článek

Nejnovější články

Reklama

magazín
magazín
magazín
magazín