Neděle, 27 listopadu, 2022
aktualne

Šperky s meteoritem Campo del Cielo

Meteorit – asi každý by chtěl nějaký ten kousek najít a prozkoumat jej. Konkrétně u tohoto meteoritu by jste zjistili, že se jedná o železný meteorit, nacházející se přibližně 1000 km od města Buenos Aires v Argentině. Místní pojmenovali i místo dopadu – Piguem Nonralta, což se volně překládá jako „nebeské pole“. Pokud se rozhoupete k návštěvě, počítejte s tím, že zde na vás čeká celkem 26 kráterů o rozloze cca 3 x 18,5 km. A největší z nich má rozlohu 115 x 91 metrů. Uvidíte, že v okolí je mnoho fragmentů tohoto skvostu. Lidé se snažili odhadnout hlavní část ještě původního meteoritu, nakonec se skončili u 4 m v průměru. Dnes jsme s technikou pokročili, a tak vědci začali, za pomocí uhlíkové techniky, zjišťovat dobu pádu. Přišli na to, že meteorit spadl cca 2200 – 2700 let před naším letopočtem. Poprvé byl Campo del Cielo objeven roku 1576.

Využití metafyzických vlastností

Jak víme, meteorit je magnetickým prvkem, proto se využívá hlavně pro zvýšení vytrvalosti a odolnosti v rušných a velmi náročných časech. Šamani kámen užívali k osvícení, podporování síly a přeměně něčeho starého do nového a zároveň přivést poznání. Zároveň s tím ukázat, že s tmou přijde světlo. Vzhledem k tomu, že udržuje v rovnováze čelní čakru, může u vás podporovat tvořivost, představivost a nápaditost.

U některých vnímavějších lidí, může fungovat jako zesilovač energie a tím působí na optimismus ve vašem životě, což vám usnadní dosažení vašich cílů. Jako meteorit, který pluje vesmírem a proudí si jen tak tmou a čeká, navštívil několik světů. Traduje se, že dokáže tyto světy propojit – alternativní světy, a tím se napojit na prastaré bytosti. Může u vás vyvolat psychické síly pro nutnou ochranu před negativními vlivy. Může se hodit i jako kámen pro odpuštění, ke štěstí, klidu a míru.

Zde se můžete podívat na šperky s meteoritem campo del Cielo apřívěsky s meteoritem campo del Cielo naleznete zde.

Upozornění: kámen neslouží k léčení, je to jen alternativní metoda ke konvenční lékařské péči !

Další informace o meteoritu naleznete v našem článku ošpercích s meteoritem campo del Cielo.

Related articles

Comments

SEO článek

Nejnovější články

Reklama

magazín
magazín
magazín
magazín