Neděle, 27 listopadu, 2022
aktualne

Rozsáhlou škodu pomůžou zjistit drony

Drony už nejsou jen pro zábavu na domácí použití, ale především čím dál více slouží v řešení různých životních situacích. Při zjišťování rozsahu následků tornáda byly právě nasazeny drony, aby z ptačí perspektivy monitorovaly škody, které tornádo způsobilo. Tento způsob je nejen o mnoho rychlejší, ale také bezpečnější. Osoby, které jsou pověřeny zjišťováním škod, jsou často vystaveny nebezpečí.

Makléřská společnost SATUM CZECH si je velmi dobře vědoma výhod použití dronu k ohledání škod. Za tímto účelem pořídila dva drony vybavené fotoaparátem, kamerou a termovizi a vycvičila si své vlastní operátory. Tomáš Vícha ze společnosti SATUM CZECH k tomu dodává: „Díky dronům můžeme našim klientům, mezi které patří především velké průmyslové podniky či nemocnice, poskytnou službu, která šetří jejich čas. Mezi další výhodu patří daleko kvalitněji zpracovaná dokumentace pojistné události pro pojišťovnu.“

Makléřská společnost SATUM CZECH působí na trhu od roku 1997. V roce 2021 překonala významný milník, objem zprostředkovaného pojistného dosáhl více než miliardy korun. Služby pro klienty zajišťuje zkušený tým čítající 120 zaměstnanců.

Related articles

Comments

SEO článek

Nejnovější články

Reklama

magazín
magazín
magazín
magazín