Neděle, 27 listopadu, 2022
aktualne

Pokud hledáte informace o virtuální kanceláři, jste na správném místě

Bydlíte v nájmu nebo máte trvalý pobyt na příslušném úřadě a nemůžete si otevřít živnost, protože to jednoduše nejde? V takovém případě nezbývá nic jiného, než svou adresu propojit s virtuální kanceláří. Nechápejte tuto možnost jako poslední a horší volbu, naopak. Virtuální sídlo firmy je poměrně žádané a velice oblíbené, navíc vám může lukrativní adresa přilákat potenciální klienty. Co přesně je virtuální kancelář?

Legální a bezpečné řešení

V České republice každý z podnikatelů potřebuje mít své sídlo společnosti. Adresa, kde sídlo budete mít, musí být uvedena v obchodním rejstříku. Někdy se stává, jak je výše uvedeno, že budoucí podnikatel tuto adresu, tedy sídlo nemá, ale chce si otevřít živnost. Řešení tkví ve virtuální kanceláři, kterou mohou zvolit právnické osoby, ale i OSVČ. Dále už jen stačí zvolenou adresu uvést jako sídlo společnosti do obchodního rejstříku.

Pokud bydlíte v Praze či v okolí, máte široký výběr, kde si můžete zvolit své sídlo firmy v Praze. Skvělé na této skutečnosti je, že svou kancelář nemusíte fyzicky navštěvovat. Pokud to ale bude potřeba, je možné své sídlo navštívit, vyzvednout si poštu a také podniknout setkání se svými obchodními partnery.

Jaké jsou výhody? Kdo kancelář využívá?

Jistě by vás mohly zajímat i nějaké výhody, které vám virtuální sídlo může nabídnout. Mezi první výhodu bezpochyby patří finanční úspora. Nějaké finance sídlo stojí, ale oproti fyzické kanceláři, která ročně vyjde na nemalé peníze, se jedná opravdu o velkou úsporu. Nejen úspora, můžete mít také vlastní asistentku, která se vám o mnoho věcí postará.

A kdo virtuální kancelář vyhledává? Tedy mimo lidí, kteří mají potíže s adresou? Vlastně jsou to také ti, kteří své sídlo nechtěli registrovat v místě provozovny. A nebo ti, kteří pracují převážně z domu, například lektoři, účetní, copywriteři, programátoři a mnoho dalších.

Related articles

Comments

SEO článek

Nejnovější články

Reklama

magazín
magazín
magazín
magazín