Neděle, 27 listopadu, 2022
aktualne

LemonPay spojuje stravenky a zaměstnanecké benefity do jedné platební karty

Jste společností, které záleží na svých zaměstnancích a chce jim nabízet mnohé výhody? Zároveň také chcete, aby vaše firma fungovala co nejlépe a nezabíralo vám mnoho času pečovat o zaměstnance? Ušetřit mnoho času a energie, ale také dopřát zaměstnancům maximální komfort, když budou využívat zaměstnanecké benefity a stravenky, vám pomůže LemonPay.

Co můžete očekávat?

LemonPay benefitní a stravenková karta v jednom, to je vše přehledně a snadno na jedné kartě. Samozřejmostí je neprosto jednoduchá administrace, kterou zvládne skutečně každý. Docílíte efektivního odměňování. Potěší vás i obrovská akceptace napříč mnoha obchody reálnými, online i aplikacemi. Spolehnout se můžete i na bezpečné a rychlé platby.

V čem tkví kouzlo pro zaměstnavatele

Vy jako zaměstnavatel si vyberte jednotný koncept nebo individuální nastavení pro elektronické stravenky, volnočasové zaměstnanecké benefity a dovolenou tak, aby byly skutečnými benefitem pro vás i pro zaměstnance.

Objednáte si karty, což vám zabere pár minut. Následně přidáte a upravíte informace o benefitech v reálném čase, dobijete hromadně nebo jednotlivě karty a ušetříte spoustu času a energie. Nápomocné vám bude i intuitivní administrátorské prostředí s nástroji a pomůckami pro zjednodušení práce a snížení nákladů spjatých s odměňováním zaměstnanců.

Ocení ji i zaměstnanci

Stravenková a benefitní karta v jednom LemonPay nemá žádný denní limit. U stravenek je to dnes omezení ve výši 500 Kč většinou na jeden nákup. Tady se s tím nesetkáte. Jediný limit je zůstatek na kartě. Prostředky mají neomezenou platnost. Připravuje se letos i podpora Apple Pay a Google Pay, což znamená, že bude možné platit chytrým telefonem. Potěší vás jistě i Cashback u partnerů LemonPay. Tato chytrá karta funguje u všech prodejců, kteří využívají platební terminály.

Related articles

Comments

SEO článek

Nejnovější články

Reklama

magazín
magazín
magazín
magazín