Neděle, 27 listopadu, 2022
aktualne

Jak originálně uchovat fotografie? Vedou fotoknihy, kalendáře i fotoalba z polaroidových snímků.

V dnešní době má každý plný telefon fotek a videí. Ale co takhle klasické fotoalbum? Fotky v albu jsou krásnou upomínkou na výjimečné momenty a zážitky. Vyrábíte si doma fotoalba nebo upřednostňujete fotoknihy, případně si každý rok vystavíte rodinný fotokalendář?

Nechte si vytisknout fotoknihu, obraz či puzzle

Není nad to, posadit se v klidu na gauč a zavzpomínat, jak se z vašeho roztomilého miminka stal puberťák, nebo se pokochat neopakovatelnými snímky ze svatby, dovolené či narozeninové oslavy. Nemusíte se omezovat pouze na klasické fotoalbum s růžky. Mezi velmi oblíbené patří fotoknihy nebo fotokalendáře. Originálním doplňkem do domácnosti jsou obrazy a plakáty z vašich vlastních fotografií. Prarodiče potěší drobnosti, jako jsou hrnečky, magnetky, případně kryt na mobilní telefon s fotografií vnoučat. Chystáte-li se vyrábět si fotoalbum sami doma, vyplatí se investovat do kvalitní tiskárny a fotopapíru. Rozhodně se vám bude hodit Datart sleva, díky které pořídíte všechno fotopříslušenství na e-shopu Datart.cz mnohem levněji. Využijte Datart slevový kód a vytvořte si doma nádherné fotoalbum plné vzpomínek.


Udělejte svou svatbu nezapomenutelnou a začněte se svatebním oznámením. Tip pro vás: luxusní svatební oznámení.


Dokumentujte růst vašeho miminka nejen pomocí fotek

Chcete-li originálně zdokumentovat, jak vaše miminko roste, vyzkoušejte fotodeku. Jde o deku, která má z jedné strany roztomilé dětské motivy a z druhé strany jsou napsaná čísla a slova: den, týden, měsíc, rok. Miminko stačí položit na dečku, označit příslušný věk a vyfotit fotku na památku.

Novorozenci rychle rostou a jistě byste si občas přáli zastavit čas. To bohužel nejde, proto je důležité co nejvíce fotit a vše zaznamenávat. Kromě fotografií s populárními milníkovými kartičkami se můžete vrhnout na pořizování dalších památečních předmětů. Originální způsob, jak si uchovat vzpomínky, jsou otisky dětských ručiček nebo nožiček. V obchodě nebo na e-shopu můžete zakoupit barvu, eventuálně speciální modelovací hmotu, pomocí níž vytvoříte právě tyto otisky. Chcete-li ušetřit, využijte Alza kupon a pořiďte sadu na dětské otisky za výhodnější cenu. Alza sleva vám zpříjemní jakýkoli nákup.

Album z polaroidových snímků nikdy nezklame

Najít si čas na vytvoření fotoknihy či kalendáře může být někdy náročné. Snadným řešením je tzv. instantní fotoaparát, který umožňuje vytisknout fotku ihned po jejím pořízení. Vzpomeňte si na starý dobrý Polaroid, ze kterého okamžitě vylezl snímek s bílým rámečkem. Instaxy pracují na stejném principu, jen mají modernější vzhled. Díky tomuto fotoaparátu získáte během pár okamžiků fotku, kterou si můžete ihned nalepit do alba. Na Alze seženete fotoaparát Instax v několika barvách. Využijte Alza slevový kód a pořiďte si také náhradní náplně do fotoaparátu. Klasická je bílá barva, ale k dostání jsou třeba i růžové nebo černé fotopapíry.

Related articles

Comments

SEO článek

Nejnovější články

Reklama

magazín
magazín
magazín
magazín