Sobota, 30 září, 2023
aktualne

Hydroflask growler – parťák do hor i na pivo

Ať zvedne ruku ten, kdo má rád teplé pivo. Možná jen pomatení pamětníci prvomájových oslav nostalgicky vzpomínají na teplé pivo a studené párky, které jaksi patřily k tehdejšímu koloritu. Ale jinak by se zaručeně nezvedla ani jedna ruka. Pivo prostě má být chlazené.

Speciální termoska na točené pivo, která by neměla chybět ve výbavě nadšenců turistiky či kempování. Robustní obr v charakteristickém designu Hydroflask, se širokým hrdlem a objemem bez jednoho deci dva litry, se postará o tvé čerstvě načepované pivečko, limonádu nebo radler.

Pojďme se podívat, co na něj říkají uživatelé, co se už nechali zlákat a berou ho všude s sebou. Kade Krichko je autorem článků pro lyžařský magazín Powder. Můžeme tedy předpokládat, že spolehlivá výbava je pro něj důležitá. 

Kade v jednom ze svých textů píše: Vzal jsem si Hydro Flask Growler na jarní den ve Stevens Pass, abych otestoval, jak funguje věda ve službách Hydroflask. Po naplnění growleru v pivovaru jsme s partou jeli autem dvě hodiny s vypeckovaným topením, abychom vysušili mokré rukavice. Když jsme dorazili do Stevensu, bylo chladno, ale teplota na slunci rychle stoupla. Po lyžování jsme se vrátili do auta, kde jsme našli pivní saunu.

Všechny naše čepice dosáhly pokojové teploty a lidé byli naštvaní. Nejistý, co můžu očekávat, jsem vytáhl Hydroflask a napil se. Studené pivo. Co je důležitější, sycené, studené pivo. Široké hrdlo usnadnilo pití a v případě potřeby umožnilo snadné nalévání. Poslal jsem nerezovou nádobu kolovat a sledoval jsem, jak hněv rozptyluje jeden studený doušek za druhým.

Dvojice zakladatelů webu Freshoffthegrid konstatuje: Už dlouho jsme si chtěli pořídit termosku na točené pivo, jelikož jsme potřebovali vyřešit náš naléhavý problém: jak si vzít sycené nápoje s sebou, když jdeme kempovat. Doposud jsme kupovali plechovky, které jsou sice recyklovatelné, ale stále nejsou tak ekologické, jak bychom chtěli. Navíc, není snadné je udržet studené. Toto vše ale řeší izolovaný Hydroflask growler. Studené čerstvé pivo jde dovnitř, studené čerstvé pivo jde ven a nezůstane po něm žádný odpad.

Pokud jsi i ty milovník či milovnice studeného pivka nebo limonády, tento statný nerezový growler s výkonnou vakuovou izolací, bez obsahu BPA a s doživotní zárukou, bude něco pro tebe. Mrkni se na něj zde: https://wilderoben.com/cs/outdoor-termosky/1085-64-oz-beer-growler.html

Related articles

Comments

SEO článek

Nejnovější články

Reklama

magazín
magazín
magazín
magazín