Neděle, 27 listopadu, 2022
aktualne

Diáře pro každou příležitost

Už od útlého věku, kdy jsme začali navštěvovat základní školu, na nás byl vyvíjen požadavek, abychom si úkoly zapisovali do úkolníčků. Tehdy jsme pochopili, že na důležité věci nesmíme zapomínat a potřeba různých diářů se s námi překlenula až do dospělosti. A protože nároky na diář jsou u každého jedince odlišné, přicházíme s nabídkou od Helma 365, jejichž e-shop nabízí diáře malé, velké, denní, týdenní nebo měsíční. Stačí si jen vybrat dle vašich přání a potřeb.

Diář vybírejte dle svých potřeb

Někdo potřebuje na každý den mnoho místa, jinému postačí pár řádků k zapsání něčeho, co se mu nehodí vepsat například do online diáře. Pokud jste zastáncem první varianty, pravděpodobně vás zaujme denní diář ve velikosti A4, A5 nebo B5. Tyto diáře jsou určeny pro velké plánovače, kteří se řídí heslem „černé na bílém“. V nabídce e-shopu nechybí ani extravagantnější kousek z návrhářské dílny Blanky Matragi. Desky ve větších velikostech zdobí pestré barvy, kam můžete vpisovat všechny úkoly a nápady, které se vám honí hlavou.

V případě, že nejste velkými spisovateli, sáhněte po kapesním týdenním nebo čtrnáctidenním diáři, který nabídne na každý týden jeden nebo dva listy, určené pro několik pár informací, které je nutné zaznamenat.

Plánovací diář mnohým slouží také k úschově různých vizitek nebo lístků. V tom případě bude vhodné vybrat si diář s gumičkou, která pevně obepne desky z obou stran a diář tak udrží pevně zavřený tak, aby z něj nic nevypadlo. U mnohých diářů najdete také poutko, které umožňuje uchovávat propisku vždy na svém místě.

Diáře od českého výrobce

Všechny nabízené diáře jsou vyráběny českým tradičním výrobcem, jehož posláním je přinášet více krásy, radosti a inspirace pro všechny dny, které vás ještě čekají. Za dobu dvacetileté praxe se navíc stali největším producentem kalendářů a diářů ve 20 evropských zemích. Přijďte se potěšit a vybrat si diář, který bude pomocníkem po jeden kalendářní rok.

Related articles

Comments

SEO článek

Nejnovější články

Reklama

magazín
magazín
magazín
magazín