Neděle, 27 listopadu, 2022
aktualne

Co je MMA a jak jej sledovat online a zdarma

O MMA je poslední dobou stále více a více slyšet. Není divu, tento bojový sport proniká stále častěji i na televizní obrazovky, diváky baví velké galavečery a mohou sledovat ty nejlepší zápasníky a bojovníky. Kde ale můžete MMA sledovat, jaké jsou možnosti a co si vlastně pod touto zkratkou představit? Vše si povíme v našem článku.

Kde sledovat MMA zdarma

Sportovní přenosy živě a zdarma dnes hledá spousta lidí. Každý den se dějí zajímavé zápasy a utkání, o která sportovní fanoušek nechce přijít. To stejné platí také o MMA. Přenosy těch nejprestižnějších zápasů a galavečerů můžete sledovat na nejrůznějších streamech či u sázkových kanceláří, které jednotlivé zápasy nabízejí v rámci svých online televizí. Sledovat můžete také prémiové sportovní kanály. Proč ale platit za něco, co můžete snadno sledovat zdarma, a ještě si u toho užít adrenalin.

Adrenalin, sázky a bonusy zdarma

Když mluvíme o adrenalinu během sledování sportovních zápasů, máme samozřejmě na mysli především kurzové sázení, ale také casino bonusy bez vkladu. Zpravidla vám pouze stačí mít zařízený účet, případně si jej zaregistrovat, a bonus zdarma na sebe nenechá dlouho čekat. Abyste si mohli užít adrenalin ze sázek či jiného hazardu, nemusíte utrácet vlastní peníze. Stačí pouze šikovně využít bonusy, které vám casina a sázkové kanceláře nabídnou zdarma. Zvládnete i vy přetavit bonusy v zajímavé výhry?

MMA a bojovníci

Mezi nejznámější bojovníky v MMA se řadí například Attila Vegh. MMA je zkratkou pro anglický výraz „Mixed Martial Arts“, česky pak smíšená bojová umění. Velký rozmach tento sport zažívá posledních několik let. Počátky moderního MMA byly v Brazílii, kdy významný bojovník Brazilského Jiu-jitsu, Helio Gracie, porážel zástupce různých jiných bojových technik. První amatérský šampionát Ultimate Fighting Championships (UFC) mohli Američané sledovat 12. listopadu 1993. Vítězem byl právě zástupce rodiny Graciů, konkrétně Royce Gracie. Zde tedy vznikly také základy této prestižní MMA organizace na světě.

MMA organizace

Jednu velmi známou MMA organizaci jsme již zmínili. Jedná se o UFC a je snem každého bojovníka do ní jednou nakouknout. Nejprestižnější česko-slovenskou organizací je pak bezpochyby Oktagon MMA. Ta pořádá pravidelně turnaje v Česku i na Slovensku a každý galavečer přitáhne obrovskou pozornost. Pak se můžete setkat také s dalšími organizacemi, jako je KSW či Bellator. Každá z nich má něco do sebe a v každé z nich můžeme narazit na opravdu vysoce kvalitní bojovníky, kteří se snaží vyhrát a zajistit si tak pro sebe nehynoucí slávu!

Related articles

Comments

SEO článek

Nejnovější články

Reklama

magazín
magazín
magazín
magazín